Kapalı Kısmeti Açan Dua

Bir avuç iri tuz üzerine .. fatiha, .. kere “kale musa ma citüm bihis sihr innellahe seyurtuluhu innellahe la yuslihu amelel müfsidin” ayeti kerimesi, .. defa ihlas ve .. kere felak ve .. kere nas sureleri, .. salavatı şerife okunup 3 gün o tuz yedirilirse kısmeti açılmış olur.

Kef he ya ayın sâd, ha mîm, ayın sin kâf emsik aleyke lisaneke bi fülânibni fülâneti bihakkı’l ismi’l a’zam.

Bu ismi şerife ile duaya devam edilir:

kismet

Kef he ye ayın sâd, ha mîm, aym sin kâf, sümmün bük-mün umyun. (Sağır, dilsiz ve kördürler onlar. Onun için hakka dönmezler). Fehüm lâ yerciûne, fehüm lâ yübsırûne, fe innal-lâhe yü’akkıdü lisânihi anke ve hazâ mine’s-sırrfl mahzûni.

Bu psikolojik ve manevi hale girmek için hakim, savcı, zalimin ve diğerleri için deyip kef he ye aym sâd deyip, sağ eliyle her sabah bu harflerden sonra ha mîm, aym sin kâf eliyle tutup böylece ellerimizdeki işlerimizi kolaylaştır, işlerimizi ve önümüzü, kısmetimizi aç, huzur ve rızık yollaramızı kolaylaştır ve yolumuzu aç diye dua etmelidir.

Aşağıdaki beyiti devamlı olarak okumanın çok faydaları vardır.

 

Bi ha mîm ayn sümme sîn ve kafîhâ
Hımâyetinâ minhâ’l cibâli tezelzelet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>