Telefon Dinleme Yazılımı

Eğer bir iş yeriniz varsa ve çalışanlarınız çökertme telefonu kullanıyorsa, ajan telefon yazılımları ile personellerinizin çökertme telefonunda neler yaptıklarını görebilirsiniz.TelefonCasus  firmasının online olarak satış yaptığını www.telefoncasus.net kredi kartı ile 12 ay taksit imkanı ile yazılımları satın alabilirsiniz.

Çalışanlarınızın yapmış oldukları mesajlaşmaları uygun kendisinin çökertme telefonunuz üzerinden izleme edebilir, gelen ve giden aramaları aktif olarak dinleyebilir, yapılan ortam görüşmelerindeki sesleri dinleyebilirsiniz. Gps izleme özelliğini kullanarak amaç telefonun konumunu izleyebilir, çalışanlarınızın işle ilgilenen amaçlar haricinde nerelere gittiklerini öğrenebilirsiniz. Kısacası ajan telefon yazılımları sayesinde çalışanlarınızın size karşıt nasıl kadar yanlışsız olduklarını görebilirsiniz .

iPhone platform ve telefon dinleme yazılımı, adından da anlaşıldığı buna benzer iPhone marka cep telefonları için geliştirilmiş, platform ve “telefon dinleme” yazılımıdır, telefon görüşmelerini ve telefonun bulunduğu ortamdaki sesleri uzaktan kendisinin telefonunuzdan, birebir aktif olarak dinlemenizi sağlar.

Telefon dinleme yazılımı ile telefon görüşmelerini kolayca dileyebilir, platform dinleme özelliği ile telefonun bulunduğu ortamı gizlice dinleyebilirsiniz, sezleniş izleme özelliği ile gelen ve giden aramalardan anında haberiniz olur, gümüş kart izleme özelliği ile amaç telefona yepyeni bir hat takılsa dahi düzen çalışmaya devamı değer .
Ortam dinleme özelliği şu biçimde çalışmaktadır, sizin önceden tanımlamış olduğunuz numaradan platform dinleme yazılımı gebe amaç telefonu aradığınızda telefon otomatik olarak zil sesi çalmadan, ekran ışığı yanmadan bilinmeyen bir biçimde açılır ve o ortamda bulunan sesleri dinlemenizi sağlar.

Karşı tarafın faturasına arama kaydınız yer almaz ve herhangi bir ücret yansımaz, kontörlü hatlarda ise amaç telefondan asla kontör düşmeyecektir.
Telefon dinleme özelliği şu biçimde çalışmaktadır, amaç telefona bir arama geldiğinde ya da bir arama yapıldığında yazılım size gizlice kısa mesaj gönderir. Mesajın içeriğinde aranılan ölçü ya da gelen aramaya ait ölçü ve hangi ölçü ile görüşmeye başlandığı bilgisi yer almaktadır. Sizde amaç telefonu önceden tanımlamış olduğunuz ölçü ile bilinmeyen bir biçimde arayarak çift taraflı yapılan görüşmeye aktif olarak dâhil olursunuz.

iPhone Platform Ve Telefon Dinleme Yazılının Desteklediği Modeller

iPhone 2G iPhone 3G iPhone 3GS iPhone 4G iPhone4GS iPhone 5

iPhone 4G ve 5 serisi telefon modelleri için yazılım sürümü 6.1.3’e kadar olan bütün sürümler desteklenmektedir.

Ödemenizi devretme eft ile yaptığınızda yazılımınız 2 iş saati içerisinde e-posta adresiniz üzerinden teslim edilir. Ödemenizi itibar kartı ile yaptığınızda ise, tediye onayınız beklenir, itibar kartı tediye onayı azami 24 saat sürebilir, ödemenizi devretme ya da eft şeklinde yaptığınızda herhangi bir bekleme süresi yoktur siparişiniz derhal el işi alınır.

Yazılım Türkçe tasarruf kılavuzu mevcuttur. Tasarruf kılavuzu yazılımı satın aldığınızda e-posta adresinize gönderilecektir. Ek Olarak öncelik olarak yazılımı satın saha müşterilerimiz sütun sitenin tasarruf kılavuzları bölümünden indirebilirler .
Full Paket M-Backup Bitiş Edition Yazılımı iPhone, Blackberry, Android ve Windows Mobile Telefonları Desteklemektedir.

Bu yazılımı izleme etmek istediğiniz şahsın telefonuna yüklediğinizde, amaç şahsın aldığı ve gönderdiği bütün sms mesajlarını MMS multi media mesajlarını, gelen giden ve bütün cevapsız aramaları, alınan ve gönderilen bütün e-posta kayıtlarını, rehberinde bulunan kişi listesini, telefonun bulunduğu yer (GPS) bilgisini öğrenebilir, izleme edebilirsiniz.

M-Backup Bitiş Edition yazılımında ortam dinleme ve telefon dinleme özelliğide mevcuttur. Telefon dinleme özelliğine entegre olarak çalışan arama ihbarname özelliği sayesinden amaç kişi telefonu ile bir kişiyi aradığında ya da gelen bir çağrıyı cevapladığında, size görüşmenin başladığını bildiren bir sms gelecektir. Size gelen sms içeriğinde şahsın müzakere yaptığı şahsın numarası, rehberde kayıtlı ise ismi ve soy ismi yer alacaktır.

Telefon görüşmesini dinlemek amaçlı amaç telefonu kendisinin telefonunuzda aramanız 2 görüşmenin arasına girerek dinlemeniz amaçlı yeterli olacaktır.

Ortam dinleme özelliği ise tıpkı telefon dinleme özelliği buna benzer çalışmaktadır, amaç telefona tanımladığınız kendisinin numaranız ile arama yaptığınızda amaç telefon sizin numaranızı tanıyacak ve kendiliğinden olarak yanıt verecektir.

Yazılımı satın aldığınızda türkiye türkçesi kurulum ve kullanım kılavuzu PDF formatında e-posta adresinize gönderilecektir.

Bu yazılımın 2 versiyonu bulunmaktadır server versiyon ve e-mail versiyon, her 2 versiyonda da istediğiniz dek telefon tahrif hakkınız bulunur. Şu an incelemekte olduğunuz e-mail edition sürümünü satın aldığınızda, tarafınıza gönderilen yazılıma kendisinin e-posta adresinizi tanımlarsınız, tanımlama işleminden hemen sonra amaç telefonda yapılan bütün işlemler sizin e-posta adresinize gelecektir.

E-Mail edition nedir? E-Mail edition ile server edition sürümünün farklılıkları nelerdir?

E-mail edition sürümünde ise amaç telefonun sms, sezleniş ,lokasyon yer bilgisi, arama kayıtları ve e-posta içeriğini kendisinin e-posta adresiniz üzerinden izleme edersiniz.

Server edition sürümünde amaç telefonun sms, sezleniş ,lokasyon yer bilgisi, arama kayıtları ve e-posta içeriğini sitemiz üstünde kullanıcı ismi ve şifreniz ile giriş yaparak izleme edersiniz.

Server edition da ürün desteği bir sene iken email edition da 3 yıldır, Server edition ile e-mail edition aralarında bunun haricinden rastgele bir başkalık bulunmamaktadır .

E-ticaret site www.telefoncasus.net

Bir önceki yazımız olan Geri Getirmek İçin Büyü Nasıl Yapılır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>