Referaslar

LÜTFEN DİKKAT BÜTÜN REFERAS MEKTUPLARI

%100 ORJİNALDİR!!!!!HİÇ BİR OYNAMA KESİNLİKLE YOKTUR!!

 

1. Olcay beyle ilk konuşmam bundan 3 ay öncesi kadardı. Çok fazla bir ruh bunalımı vardı bende ve sürekli intihar düşüncem vardı. Psikiyatr a gittim ilaçlar kullandım ama geçmedi. Sonrasında büyü etkileri diye internettedolaşırken denk geldim bütün etkiler bende vardı. Olcay beyin sitesinde gördüğüm için ilk Olcay beyi aradım başka hocalarlada konuştum ama Olcay beyin söyledikleri daha çok dikkatimi çekti. Sonuçta üzerimde 3 tane büyü çıktı ikisi bir kişiden diğeri farklı bir kişiden ve bunları bünyem kaldırmamış. Büyüleri bozdu sağolsun bana bi muska yada vefk şuan Tam bilemiyorum yazdı yolladı ve taktım. Duaları vardı okudum şuan şükürler olsun iyiyim bütün ruh halim düzeldi. Şuan psikolojik olayların herkestekinin büyü olduğunu düşünmeye başladım. Bu şekilde sıkıntı yaşayanlar kendilerine baktırsınlar derim neyin nerden olacağı bilinmiyo 40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi. Yaşayan bilir o ruh halini çok kötüydü şükür iyileştim. Teşekkür ederim.

2. Ben yaşadığım sıkıntıyı ve başıma gelenleri yazmak istiyorum. Birisiyle görüşüyodum ve sadece masum bir görüşmeydi. Zamanla onu sevdim oda beni sevdi ama bitürlü birlikte olamadık. O sonra başka bir kızla çıkmaya başladı bende başka biriyle görüştüm ama aklımda sadece o vardı. Onunda aklında ben varmışım öyle diyordu ama biz bir araya gelemedik. Ne zaman konuşsak tartıştık geri ayrıldık ayrılınca özledik o döndü ben döndüm. Benden vazgeçeceğine inanmadım hiç. Bu bu şekilde 2 yıl sürdü ve en uzun konuşmamanız 48 gündü ve 48 gün sonunda bana mektup yolladı. Başka birisine aşık olmuş bana bunu anlatıyodu. Bende hayatıma birgün onunla birlikte olucaz diye kimseyi sokmadım ama beni sevginin yanında arkadaş gördüğü için benimle paylaştı. Çocukluk aşkıymış ama o kızlada olmaz diyodu. Bi garip birisiydi. Arkadaşımda büyü olayını söyledi ben büyü yaptırmam dedim sonra araştırdık vefk diye bişey vardı. Konuştuk Olcay hocayla bana ısındırmak için bir vefk hazırladı. Sonra sevgilim bana sen olmazsan başkasıyla asla olmaz diye geldi. Şimdi çok mutluyuz kavgada etmiyoruz ben ediyorum bazen. Ailesiylede tanıştım yani abisi ve ablasıyla yakın bir zamanda ailelerimizide tanıştırıcaz. İnş olur bu iş çünkü o olmazsa başkasıda olmaz benim için.

3. hayatımın 5 yılını sadece bir kıza verdim çok masum çok güzel iyi kalpli birisiydi ve tartışsakta çok mutluyduk evlenicektik herkes bunu böyle biliyodu ama ben askere gittim sıkıntılar çoğaldı kız arkadaşım ayrıldı sonra çok ısrar ettim barıştık ve son ayrılığımızda sürekli benim tavırlarım yüzünden barıştığını söyledi sevgi bitti bende dedi sen bitirdin dedi. Benimde hatalarım vardı ama onu sevdim başka sevdim çok sevdim ve o olmazsa ne yapardım bilemedim. Askerde tanıştığım birisinin önerisiyle Olcay abimi aradım. Konuştum anlattım derdimi ve çok yardımcı oldu. Kargoyu beklerken çok heycanlıydım hemen olmasını istiyodum hemen olmadı ama 1 ay sonra meyvesini aldım. O aramadı bende Olcay abime söyledim bi arasam olurmu dedim ara dedi. Aradım sana haksızlık ettim günlerdir aklımdaydı dedi beni affet dedi bende atladım yanına gittim. Eskisi gibi oldu her şey. Sonuna kadar onu bırakmam benim bitanem o. Sizde vazgeçmeyin çaresiz dert yok.

4. Olcay hocamdan Allah razı olsun ne desem az benim imkansızımı başardo tabi her şey Allahtan. Tek bir ümidim yoktu kaybedecek hiçbirşeyim yoktu ne kaybederim diye aradım çok itimatımda yoktu aslında ama bunu dediğim zamanlarda bile içten içe o ümit var ya insanda bekliyo. Bekledim ve oldu muzice gibi.

5. nasıl yazıcam bilmiyorum bir saattir kelimeye dökmeye çalışıyorum Olcay hocama dedim referansa yaz dedi ama zor kelimeye dökmek. Şunu diyeyim aşk acısı çekenler bir arayın konuşun zaten ikna olursunuz ve pişmanda olmazsınız. Ben iyiki güvendim size Olcay hocam ne desem az beni mutlu ettiniz sizde hüzün yüzü görmeyin inşallah.

6. bundan daha mutsuz olacağım bir an daha var dedim ve o anıda yaşadıktan sonra ölmek istedim. Benim kurtuluşumdu. Eskiden derdim aşk acısı çekenler için ne kadar abartıyolar dünyada ne dertler var diye ama büyük konuşmuşum. Verdiğim kilolar yok olucaktım neredeyse ağlamadan bir günüm geçmedi kolay değilmiş hiç kolay değilmiş birini sevmek ve sevilmemek. Ama çare varmış ben sadece onunla bir kez daha konuşmak istedim bir kez daha göreyim kendimi anlatayım istedim ve oldu hatta daha iyisi oldu. Biz çok mutlu bir çifttik sorunsuz kavgasız. Şimdi yine aynıyız değişen bir şey yok o geçenler kötü birer anı olarak kaldı keşke unutabilsem o günleri ama fazlasını istemiyorum şuan sevdiğim benimle ya daha ne olsun.

7. daha öncede buraya yazmıştım sormuştum arayın dediler ve aramadım ben buradan bir cevap bekledim ama sonra iş iyice çıkmaza girince aradım ve şimdi o gün aramadığım için pişman oldum daha erken işim çözülürdü o kadar zaman sıkıntıyı çekmezdim. Şuan Olcay hocam sayesinde mutluyum huzurluyum. Sizlerde aşk ayrılık gibi sorunlarnız için çekinmeden arayabilirsiniz.

8. internette çok araştırma yaptım ve sizin sitenizdeki yorumlar dikkatimi çektide aradım. İyiki sizi aramışım yaptığınız çalışma sonuca ulaştı kalan parayıda hesaba geçtim ama gönlüm ferah bir şekilde helal olsun sonuna kadar her kuruşu.

9. ben 3.5 yılımı bir adam verdim o kişi benim için çok şey yaptı bana çok değer verdi beni çok mutlu etti. Ve haziran ayında direk karşıma çıkıp başka biri var dedi bildiğin terk etti ve onsuz ne yapardım bilemedim okadar alıştım ki her günüm zehir. Ben ona okadar yılımı verdim bana evleneceğimizi söylerken nasıl olduda beni iki günlük bir kız için terk etti dedim hazmedemedim ama her şeyden öte ben onu sevdim. Sonrasında olan oldu işte Olcay beyin bir müşterisi iş yerimden sıkıntılarımı paylaştığım bir arkadaşımdı bana anlattı bende aradım söyledim. Başka birisini aramadm çünkü zaten konu hakkında bilgim yoktu iyikide yokmuş. İnternetten baktım bir sürü medyum hoca var insanın aklı karışır. Ben şanslıymışım diyorum. Olcay beyin yardımıyla sevgilimle barıştık. Hala ortada evlilik konusu yok ama onun için başka bir işlem yapıcaz inşallah şuan için her şey çok güzel böyle devam etsin. Titizlik önemli bu konuda sağolun Olcay bey.

10. yaşadıklarım çok ilginç şuan gözüm körmüş diyorum. Nasıl yaptım diyorum bilemiyorum. Ben evli bir adamla birlikteydim ve üniversite son sınıfta tanıştık o çok istedi ben yapamam dedim istemedim ve şuan olmuş 4 yıl geçen zaman hakkında hiçbir fikrim yok. O beni terk etti ve ben aşıktım aşk büyüsü yaptırmak istedim ve duyduklarım karşısında şok oldum. Zaten bana aşk büyüsü yapılmıştı o yüzden bu şekildeydim ve şuan hiç bir şey hissetmiyorum ne aşk ne sevgi o kişiyle birlikte olmadan önce nasılsa şuanda da aynı. Kızdığım ben onu sevdiğim zamanları hatırlıyorum sevmiştim oda sevmiş ki benim kazanmak için bunu yaptırdı sonra niye terk etti. Şaka değil bu işler bir anlık duyguyla olmamalı. 4 yılım gitti ona yanıyorum. Beni bu işten kurtaran Olcay hocamdır çok sağolun.

11. eşim burada üniversiteden bir kız bulmuş ve ona ev döşemiş araba almış onunla birlikte ve ben bunları 1 yıl sonra öğrendim. Ney yaptıysam onları ayıramadım. Yeni heycan yeni birisi istemiş beni bırakmaz biliyorum ama kadınlık gururum zedelendi onunla hiç kavga etmedim zaten yapmam gerekenide biliyodum Olcay hocamıda tanıyordum daha önceki bir mevzudan direk aradım anlattım ve en fazla 1 ay daha katlandım bu duruma sonrasında ayrıldılar. Güzel oldu bu şekilde sıkıntısı olanlara tavsiyemdir harama kullanmayın.

12. benim aşkım platonikmi bilmiyorum ama karşıdaki kişinin duygularımdan haberi vardı ama bana istemiyorum demedi hiç ama birliktede olmadık. Onun sevgilisi vardı ve kız beni hiç sevmemişti. Bende kızı sevmiyodum kız kadar güzel değildim ama sevgim gerçekti. Kızabilirsiniz ama kız sevdiğim kişiyi gerçekten sevseydi ben zaten aralarına girmezdim. Kız benim bir arkadaşımlada görüşüyodu aynı ortamdayız biliyorum ve sevdiğime söyledim sanki gözü kördü bana kıskanıyosun ayırmak için iftira atıyosun dedi ama yemin ederim iftira değildi. Benimle görüşmeyi kesti ve sonralarında duydum kız terk etmiş ve morali bozuk aradım bana benimle konuşmak istemediğini söyledi. Bende aradım Olcay hocayı ve çok araştırdım çok medyum aradım Olcay hoca daha dürüst gibi geldi. Yaptı işlemi. Yaptırdıktan sonra beklemek ölüm gibiydi ama oldu geldi bana ve şimdi henüz bir ay olmadı birlikte olalı kabul edilmiş duam ben onu asla aldatmam terk etmem. Teşekkür ederim.

13. benim 3 yıllık bir ilişkim var ve erkek arkadaşımın sınıfından bir kız sevgilime aşıktı. Sevgilim durumu biliyodu kızıda biliyodum ben ve kızı sevmediğini gıcık olduğunu söylerdi bana ama bir anda kızla yakınlaşmışlar sonra benimle görüşmez konuşmaz oldu zaten ondan sonra öğrendim ama belliydi yani bişe olduğu çünkü sevgilim sevmiyodu onu. Baktırdım Olcay hocama kızın büyü olayı çıktı ortaya bozdukta rahatladık. Olcay hocam sayesinde.

14. yorumları okudum ne yazayım diye benim durumumda farklı değilmiş ve sağolsun yine ortak nokta Olcay abiymiş. Benim aşk acıma çare buldu beni sevindirdi Allah ta onu sevindirsin gönlünden geçeni versin.

15. canımdan çok sevdiğim sevgilimi bana geri getirdiğiniz için size minnettarım. İnşallah herkes bir gün sevdiğine kavuşur. Asla çaresizliğe düşmeyin çare hep var. Olcay hocam var nihayetinde. Çok yardımcı olan birisi ben memnun kaldım tavsiye ediyorum.

16. Olcay abimm ben izmirden m?. Abim inşallah iyisindir. Sayende ben çok iyiyim şükür. Çalışma tutalı 10 gün kadar oldu ve her şey çok iyi inşallah daim olur. Allah seni karşıma çıkardı diyorum demekki bana bu çareyi reva gördü. Sadece tek bir sıkıntımız kaldı onuda halledicez inşallah. Size ve ailenize mutluluklar dilerim. Kendinize iyi bakın.

17. Olcay hocam nasılsınız. Ben nişanlısı tarafından 9 kez aldatılan kız. Heralde böyle bir olay başka yoktur diye yazıyorum hatırlayın diye. Şuan çok sakin hiçbir aldatma eğilimi yok inşallahta birdaha olmaz. Evlendikten sonra yapılan işlem bozulurmu diye korkum var malum düğün bayramdan sonra ve endişeliyim. Sıkıntı olursa yine size bildiririm şimdilik hoşçakalın.

18. Olcay bey size yaptırdığım işlem tutmadı diye çok kızmıştım ama vardır bir hayır diyorum. Sizden sonra başka birisine daha yaptırdım yine olmadı. Hakkınıza girdiğimi düşünğyorum kusura bakmayın nolur insan asabi oluyor somut bir şey bekliyor ve olmayıncada ne yaptığını bilmiyor. Kusuruma bakmayın inşallah bende bir gün huzuru bulurum.

19. Olcay hocam ben mersinden aramıştım sizi adım s**** bağlama için işlem yapmıştınız. Hocam sonunda istediğim olsada çok fazla sorun yaşıyoruz bu zamanla düzelirmi. Yanımda beni seviyo artık başkalarıda yok ama her şeyden kavga etmeye başladık. Hayatı çekilmez hale getiriyo sonuçta ben onunla mutlu olmak için bunu istedim sadece beni sevsin aldatmasın diye ama şimdide deli gibi kıskanç benim onu aldatıcağmı zannediyo aklından geçirdiği şeylerin kavgasını çıkarıyo. Verdiğiniz duayıda okuyorum okuduğumda sakinleşiyo aradan hafta geçiyo yine bi olay. Bununla ilgili ne yapabiliriz yardım edermisiniz.

20. Olcay abi bekliyorum hala bir sonuç çıkmadı aklımı kaybedicem son konuşmamızı anlatmıştım her şey iyiydi şimdi yine yok aramıyo yine benmi arasam. Eskisi kadar katı değil bana karşı yumuşak ama aşk sevgi olayı henüz gündeme gelmedi. Daha zamanı olabilirmi yada olmadı dicem tutmadı ama imkansızdı bidaha konuşmamız. Biraz daha bekleyimmi başka bişe daha yapmalımıyız lütfen sizden haber bekliyorum.

21. Olcay hocam eline koluna yüreğine nefesine sağlık nihayet kocam döndü rüya gibi Allah sizin ne muradınız varsa versin bundan sonraki en büyük duacınız benim. Sizin sayenizde yuvam kurtuldu sizi ömrümün sonuna kadar anıp dua edicem.

22. Olcay abi benim bu şanssızlığım ne olucak ben anlamadım. Bi yerden olurken bi yerden bozuluyo. Başarı için yaptığınız bir şey varmı şimdide okul hayatım mahvoldu. Her şey üst üste geldi bi anda ben şanssızım zaten tek şansım sizle tanışmaktı. Şans için başarı içinde bana yardım edin nolur. Birde vefki bir gün takmadım unuttum banyoda sonra taktım ama değişen bir etki olmadı bozulur diye çok korktum ama değişiklik yok. İleride etkilermi unutmuş olmam sadece 1 gün ama fazla değil. Kendinize iyi bakın hocam selametle.

23. Olcay abi ben ne yaptım bilmiyorum. Kızıcaksınız ama bu geldiğinde bende hemen üstüne atlamiyim diye biraz ağırdan almak istedim abartılıda bişe yapmadım sadece beni sevdiğine inanmıyorum dedim yaşananların siniriyle beni buna inandıramazsın dedim ağzıma geleni dedim ama sevdiğimide söyledim tartıştık gitti bende bidaha aramadım o arasın istiyorum ne yapıcaz şimdi tekrar bişe yapayımı bekliyimmi pişmanım ama sinirliydim karşımda görünce dayanamadım hocam benide anlayın ?

24. Olcay hocam kargoyu aldım daha almamla içim huzurlandı yemin ederim inşallah bundan iyi bir sonuç alacağız ben çok inanıyorum çok güveniyorum. Bugün başliycam Allah nasip kısmet ederse 40 gün sonra sevdiğim benimle olucak. O zamana kadar bir şey olursa yazarım size sizde dua edin nolur.

25. Olcay abi nedendir bilmiyorum bu aralar içim sıkılıyo hiçbirşeye tahammül edemez oldum. Beni çok bunaltmaya başladı bir anım yalnız geçmiyo e istediğinde bu değimliydi diceksiniz biliyorum ama bensiz duramaz oldu bunu hafifletemezmiyiz birisi anlar diyede korkuyorum yoksa hala onu çok seviyorum sadece strese girdim.

26. şuan dünyanın en mutlu insanı benim. Benden daha mutlusu yok olamaz ne para ne pul ne şan ne şöhret hiçbirşey bir insanı bukadar mutlu etmez şuan sevgilimle barıştım ya Allahtan daha başka hiçbirşey istemem ben dünyalığımı ve ahretliğimi buldum gerisi boş Allah sizden bin kat razı olsun iyiki sizi tanıdım.

27. 6 yıllık ilişkim 2 günlük bir kız yüzünden saçma sapan bir heycan yüzünden bitti. Atlatamadım uzun bir süre başlarda gurur vardı barışmak için hiç çabam yoktu ama onsuzda yaşamak istemedim. Kötü şeylerde yaptım ölmek için ama öldürmeyen Allah öldürmüyo işte. Sonrasında onu kazanmak için bişeler yapmam gerektiğine karar verdim. Öyle bişe olmalı ki o gelmeliydi kendiliğinden. Bu sırada medyumlarla görüştüm konuştum hepsinden bilgi aldım ve Olcay hocam Allah razı olsun anlaştım ve sevgilim tıpış tıpış geldi. O yüzden hala sinirli olsamda yanımda olduğu için mutluyum.

28. Olcay hocam dediklerinizi bir bir yaptım ve yavaş yavaş aramız düzelmeye başladı. Daha sık görüşüyoruz ve bana daha yakın ve ilgili davranmaya başladı. Hep dediğiniz gibi inşallah dahada iyi olucak. Yardımınızı esirgemediğiniz için teşekkür ederim. Allah razı olsun.

29. her şeyimi bana geri kazandırdığı için Olcay hocama minnettarım ondan Allah razı olsun dert yüzü görmesin ne dileği varsa kabul olsun inşallah.

30. Olcay hocam ben f**** İstanbuldan. Hocam oldu nihayet geldi ve şimdi herleş çok iyi gidiyor sağolun varolun sayenizde mutluluğumu geri kazandım. Bozulmaz değimli hocam çok dikkat ediyorum çok titiz davranıyorum ama korkuyorumda ve bozulursa yenileme gibi bir şey yapılırmı. Rahatlamak istiyorum sadece belki bozulmaz biliyorum ama işte haber bekliyorum sizden.

31. Kocamla aramızdaki sorunlar yüzünden müracat etmiştim Olcay hocama. Birbirimizi severek evlenmemize rağmen 4 senenin sonunda aldatma diyemesemde başka kadınlarla internette konuşmalarını gördüm. İşine gücünede önem vermez oldu. Çocuk düşünüyorduk şimdi ben bu durumda neye güvenipte dünyayay evlat getireyim. Olcay hocama durumu anlattığımda bana eve ve kendime bağlama vefki hazırlayacağını söyledi. Zaten ne kaybedicektim yaptırdım ve her şey bir anda sihirli bi deynek deymiş gibi düzeldi. Ne desem az.

32. sevgilimle severek ayrıldık araya bizim birlikte olmamızı istemeyen başka birileri girdi ve başardılarda. Sevgilimi benden uzaklaştırıp soğuttular nefret etti benden ama onu geri kazanmam lazımdı çünkü hayat benim için oydu. Olcay hocamla yazıştık görüştük ödemelerden dolayı bana en uygun olan Olcay hocamdı. Ve şimdi yavaştan düzeliyoruz çok sık konuşmasakta hiç konuşma olamayan bir durumdan bu hale geldik bu büyük bir başarı ve dahada iyi olacağına inanıyoruz. Alla Olcay hocamla beni karşılaştırdığı için sevgili kuluyum diyorum.

33. hiç olmayacak birisini deli gibi kıskanıyodum. Telefon dökümanındaki her numarayı aramaya başladığımda artık ciddi ciddi sıkıntıda olduğumu fark ettim. Sevdiğim kişi evliydi ve birlikteliğimiz vardı ama olmazdı mümkün değildi ve ondan uzaklaşmak soğumak istedim bu yüzden Olcay beyi aradım konuştum. Şimdi düşününce neden bukadar büyüttüm diyorum eskisi gibi içimde aşk sevgi yok çok farklı bi duygu ama artık umrumda değil olup olmaması ve böylesi daha hayırlı. Beni bu çıkmazdan kurtaran Olcay beye teşekkür ederim.

34. benim sıkıntım zamanla yarıştı. Sevdiğimle ayrıldık ve o Türkiyeden gidicekti hem gitmesini istemiyodum ve en olmadı gitmeden son kez görmek istedim. İlk konuştuğum hoca Olcay hoca olduğu için vakit kaybetmeden ona yaptırdım (sonradan öğrendimki bu işi çok yapan dolandırıcı varmış şansıma ilkinde doğruyu buldum acemi şansı diyorum) ve sonuç inanılmaz gideceğine emindim ve bana dönüp ben şaka yaptım gitmiyorum biyere dedi ama ciddi ciddi gidicekti. Şimdi yine beraberiz bakalım Allah daim etsin inşallah.

35. benimde aşk ve sevgi sorunuma çare olan Olcay hocama buradan çok teşekkür ediyorum. Bu teşekkürü aşan bir konu ama sadece teşekküre sığdırıyoruz. Hakkınızı helal edin.

36. şimdi sıcağı sıcağına yazıyorum. Bir arkadaşımla telefonda konuşuyodum ve iki kez aradı. Kalbim küt küt attı ve telefonu kapattıktan sonra çağrı yada msj atmadım bidaha aradı açtım iftara davetliydim ve ede yoktum evimin önünden geçmiş ve alt katımız kiralıktı oda bizim ev kiralık sanmış aradı telaşlıydı taşındınmı dedi öyle konuştuk bişeye ihtiyacın varmı dedi güzel konuştuk yarın ne olur bilmiyorum ama aradı işlemin 32. günü bugün ? çok teşekkür ederim hocam

37. hocam ben işlemi yapmaya başladığımız günden veri eşim farklı davranıyor. Daha sakin birisi oldu çıktı. Evden bile gitmez oldu ve aldattığınıda henüz yakalamadım. Ama çok aşırı sakin öyle böyle değil. Üzgün ve pişman olduğunu söylüyo. Bu dahada ileriye gitmez demi ruh halinin değişmesini istemiyorum sadece daha gürültüsüz bir ev ortamına hasret kaldım ve nihayet yakaladım ama sürekli pişman olmasını nasıl düzelticez

38. evlenmek istemediğim ama ailemin zorla evlendirmek istediği nişanlımdan Olcay hoca sayesinde kurtuldum. Onu benden soğuttuk ve o ayrılıp istemeyince meselede kalmadı. Sanırım soğutma işlemi daha kolay çok sorunsuz oldu çok şükür.

39. çok sevdiğim ayrıldıktan sonra 2 yıl medyum medyum gezdiğim ama çare bulamadığım hep dolandırıldığım sorunuma çare Olcay hocamı buldum. İçin rahat vicdanım rahat herkese tavsiye ederim.

40. uykusuz kaldığım geceler onun sesini duymadan uyumaya çalıştığım geceler artık yok. Her sabah uyandığımda telefona bakıyodm aramışmı diye ama yok yok yok. Uzun sürede bu böyle devam etti. Okadar zor ki dışarı çıktığında sadece onunla karşılaşmayı beklemek sadece o görür diye süslenmek yada onunla geçtiğin her yerden geçerken bile sürekli sürekli sürekli o anları düşünmek. Ben çok büyük konuştum. Aşk derdiymiş neymiş saçmalık dedim. Ben asla böyle saçmalamam dedim. Ben aylardır o aklıma geldiği her an gözlerimin dolduğunu bilirim. Ki bu yazıyı yazarken bile o günler içimi acıtır yine gözlerim dolar. Sevgilisi olduktan sonra onları görücem karşılaşıcam diye evden çıkmadığımı bilirim. Onun adını farklı birinde duyduğumda bile kalbimin yerinden çıkıcak gibi olduğunu bilirim. Sanki hayat o varken yaşamaktı şimdi o yoksa sadece ölmek istedim. Her gün öleyim diye dua ettim ve denedimde. Okadar çok sevdim ve şimdi onunlayım. İnanamıyorum bile çünkü olması imkansız bir durumdu. Olcay hocam hocaların hocası diyorum çünkü biliyorum o başardı bunu.

41. öncelikle iyi günler hocam. Umarım iyisinizdir. Hocam ben yaptırdığım işlemi bozdurmak istiyorum. Bazı nedenleri var ama genel olarak bunaldığım için. Sıkıldım yani artık benden uzak dursun. İlgisizliğinden yakınıyodum ama ben ağzımın içine düşsün istemedim adam peşimde deli oldu yazık günah o adam bu hale düşecek birisi değil nolursunuz işlemi bozalım hocam. İyi günler.

42. Allah?ın rahmeti üzerinize olsun hocam. Sayenizde elim ekmek tuttu işim gücüm oldu ailemle birlikte mutluyuz geçim sıkıntımız yok çok şükür. Bana öyle bir imkan sundunuzki size borcumu ödeyemem çok ama çok sağolun.

43. merhaba hocam ben size bundan 7-8 ay önce bağlama işlemi yaptırmıştım ve şimdi bozuldu gibi yavaş yavaş yine kopmaya başladı bakarmısınız sorun nedir ne değildir tekrar o günleri yaşamak istemiyorum yada yeni bir işlem için sizden haber bekliyorum.

44. Olcay hocama güvenebilirsiniz ben güvendim ve rahata erdim yaptırdığım işlem aşk içindi ve gerçekleşti. İçinizde yinede şüphe kalıcaktır ben payıma düşeni yapıyorum çünkü benimde çok şüphelerim vardı ama sonuca bakınca boşunaymış.

45. hocam iyi geceler. İki gün önce sevgilim aradı nasılsın sesini duyayım dedi konuştuk biraz iyide konuştuk ama iki gündür ses yok. Olmaya başladımı sizce. Bidaha ararmı yada iki günde niye aramadı. Yavaş yavaşmı olur bir andamı bilmiyorum merek ediyorum beni aydınlatırsanız sevinirim.

46. Olcay hocam bir tane. Ben başkasını bilmem arkadaş ben kendi işimi bilirim ve benim içimide çözüme kavuşturdu ben bunu bilirim buna güvenerek söylerim söyliyeceğimi ve Olcay hocam gerçekten bir tanedir.

47. çok üzülüyorum hocam bana ilgi göstermeye başladı mutlu ediyo ama hala başka kızlarla konuşuyo soruncada onlara sana hissettiğim şeyi hissetmiyorum diyo. Bazen ayrılsaydık daha iyiydi dediğim olmuyo değil çok sinirleniyorum. Lütfen daha başka yardım edin bu yaptığımız tam olmadı gibi yinede en iyisini siz bilirsiniz.

48. hocam merabalar. Yüzüm gülerek mutlulukla söylüyorum ki nihayet çalışmalarımız sonuç verdi. Emeğinize ve emeğime değdi. Size verdiğim paranın misli katını hak diyorsunuz bu mutluluk parayla ölçülemez çünkü ah olsada size dünyaları bağışlasam ne yapsam az. Siz bana bu mutluluğu verdiniz dileğim Allah da size öyle bir mutluluk versinki ömrünüz boyunca bitmesin.

49. buraya bu tavsiye yazısını gönlüm rahat yazıyorum kardeşlerim. Elbet herkesin şüpheleri vardır kimin olmadı ki benim olmadımı ama Olcay hocayla çalışmış birisi olarak söylüyorum kesinlikle dolandırıcı değildir işini düzgün yapar ve sonuç alana kadar uğraşan bir hoca olarak bildim vicdanım rahat bir şekilde size bunları söylüyorum.

50. ben ayırma büyüsü için Olcay hocama başvurmuştum. Benim eşim varlıklı birisi ve tahmin edersinizki çevresinde onu yemek isteyen aşk olduğu için görüşmeyen çok kişi oluyo ama bir tanesi daha farklıydı. Ona araba aldı eşim ev açtı üstüne şirket yaptı ordanda kazansın diye yani nasıl bunları yapar çocuklarının rızkını nasıl başka bir kadına yedirir. Ondan ayırmak için yaptırdım ve şuan o kadının facebook adresine bakıyorum başka bir adresten beni engellediği için ayrılmışlar ve ayrılıkla ilgili şarkılar paylaşıyo. Bizimkinde hiçbir dert tasa yok bitti gitti onun için ve ben bu durumdan hiçbir rahatsızlık duymuyorum. Aşkı yaşarsın ama helalinle.

51. ben eşimi diğer kadınlardan soğutmak istediğim için Olcay hoca ile görüştüm. Bir adam bukadar kadına düşkün olamaz. 40 yaşındayım kocam 51 yaşında ve hala bu şekilde gidiyo. Dine yakınlaşması gerekirken o iyice azgınlaştı. Aşk maşk kalmadı zaten aramızdada korktuğum malını mülkünü çocuklarına bırakacağına orda burada kadınlarla yemek bitirmekti. Olcay hocada sağolsun ilgilendi bu meseleyle ve şimdi sütten çıkmış akkaşık gibi evinde oturan bir kocam oldu. Ben memnun kaldım Olcay hocadan. Güvenebilirsiniz.

52. Olcay abimle diyorum çünkü abim oldu abi gibi davrandı bana başından beri ve o benim ağabeylerimin yapmayacağı işi yaptı. Unutamadığım bi kız vardı deli gibi sevdiğim onu bana geri getirdi daha ne diyim olan bu hakkını ödeyemem valla.

53. benim durumumu yaşayan çok bayan olduğuna eminim. Bi erkeği çok seversiniz ama o sizi sadece erkeksi ihtiyaçları için kullanır sizde boyun eğersiniz ve bir gün başka biri çıkar onada aynısı gibi davranır ve sizi bırakır. Ve o erkek sizin hayatınızın ilki olmuştur. Olcay hocama utanarak anlattım ve durumumu anladığını söyledi merak etme seni ortada bırakmaycam dedi ve başladık işleme. İşlem tuttu başarılı oldu adam yolda elimi bile tutuyo ama sizlere tavsiyem özelliklede bayan arkadaşlara lütfen duygularınıza kapılıpta kendinizi kullandırmayın. Ben şimdi onun burnundan fitil fitil getiriyorum çokta seviyorum.

54. benim sevdiğime ailem çok karşı çıkıyodu biz dindar bir aileyiz Konyalıyız ve kız arkadaşım mersinli. Üniversitenin başından beri çıktık okul bitti hala ayrılmadık ve bana hep söylenen onunla olmaz istemiyoruz gibi şeylerdi. Ailesi çok rahat açık bir aile diye istemediler. Mantıklı şeylerde sundular bana ama aşk bu. Ailemi ikna etmem gerekti çünkü aileleri tanıştırıcaktık ve biliyodum. Tanışmadada öyle bir tartışma olmasada sıcak bakmadı iki tarafta. Bende kız arkadaşıma bile söylemeden medyum arayışına girdim. Zaten dinle ilgili bilgim olduğundan biliyodm böyle şeyleri. Olcay abiyle konuştum maddiyat olarak bana uygun geldi iknada oldum ve ailemin bir anda bu konuya bakışı değişti. Nişanı bile yaptık Allahın izmiyle. Çok sağolun hocam.

55. arkadaşlar siz siz olun iyice araştırmadan ilk konuştuğunuzla iş yapmayın. Ben çok dolandırıldım. Olcay hocam benim 4. çalıştığım medyumdur ve ben memnunum işim odlumu olmadımı ona bakarım. Burada bir kardeşime yardımım olduysa ne mutlu bana.

56. iki yıl öncesine kadar ne kadar mutlu güler yüzlü güzel bir kızdım ama iki yılda yaşadığım bir ilişki beni bitirdi yok etti. Fotoğraflara bakınca bile kendimi tanıyamıyorum bu benmiymişim diyorum. Sevdiğim adamdan çocuk aldırdım daha yaşım 23 tü ve sevdiğim adam 31 di. Ve öğrendimki evliymiş. Ben ne yapabilirim yemin ederim bilmiyodum bilsem nasıl yaparım. Şimdi ne yapıcaktm ayrılsam unutmaya çalışsam bi dert eşinden boşan desem bi dert derken terk etti beni. Ona ne yapsam müstehak dedim kendime döndürme işlemi yaptırdım. Kapıma kadar geldide. Eşinden boşansın istemiyorum çocukları var ama bu şekilde nereye kadar gider onuda bilmiyorum. Sadece utanıyorum.

57. Olcay hocaya güvenip içinizi dökebilirsiniz hiçbir sıkıntı yok işlem de yaptırabilirsiniz ben şahsen sayesinde mutluyum huzurluyum Allaha bin şükür.

58. birisi beni çok sevmişti benimle birlikte olmak için kapımda yattı kalktı bende inandım onunla birlikte oldum sevdim beni çok mutlu etti. İlk alkolümü onunla içtim ilk onu öptüm tarihleride aklımdadır. Sonradan öğrendimki bir iddia uğruna olmuş bütün bunlar. Ben temiz birisiydim ailemle tanıştırdım bunları hak etmedim derken birde uzun yıllar süren sevgilisi olduğunu öğrendim. Ölürmüsün öldürürmüsün ne yaparsın. Aylarca sadece medyumlarla konuştum. Farklı adreslerden farklı olaylar yazarak mail attım denemek için telefonla arayarakda öyle ve bana en tutarlısı Olcay hocam geldi işimi yaptırdım biraz uzun sürdü ama geldi bana. Şimdi bensiz yapamaz durumda, işin kötüsü artık ben soğudum ondan.

59. hep sevdiğin insanı aşık etmekmi ister insan bazen unutmak ister çünkü nekadar sevsede bazı şeylerin hazmedilmesi çok zordur. Şimdi sevdiğim yanımda olsaydı aşık olsaydı yine bir sürü şeyi düşünüp üzülücektim çünkü umursadığım çok fazla ey var ve ben huzur istiyorum aşk değil. En güzeli o dengesizi unutmak sevmemek umursamamaktı ama bunu gerçekten yapmaktı. Soğudum inanın çok kolay oldu. Bırakın aşkı çok sevsenizde size hata ettiyse unutun gitisin. Eskisi kadar takmıyorum ağlamıyorum onun için birlikte olmayı bırakın yüzünü görmeye tahammülüm yok yıllarmı harcamışım boş yere. Tabi ki Olcay hocam sayesinde oldu.

60. güvenecek medyum arıyorsanız Olcay hocaya güvenin. Yeri yurdu adresi belli bana yanlışı olmadı sözünü tuttu Allah izin verdiyse sizinkinide tutar. Benim görevimde burada bunu yazmaktır. Kolay gelsin herkese.

61. ben daha önce Olcay hoca ile bir iş yapmıştım zaten yorumda yazmıştım bu ikincisi. İlkini eşimi birinden ayırmak için yaptırmıştım. İkincisinide artık bana bağlansın diye. Adam birinden ayrılsa başka birine gidiyo duramadı yerinde. Artık yaşlandıda sayılır birazda beni mutlu etsin dedim şuan güzel medyum Olcay hoca ailemizin medyumu oldu çıktı ?

62. ailemin istemediği eşimi bir türlü sevemediği eşimi aileme sevdirmek ısındırmak için Olcay hocamam başvurdum. Çünkü huzur her şey. Aile bir olmayıncada olmuyo sevdiğinde ailendir ayrı ayrı nereye kadar dedim. Şükürler olsunki huzuru bulduk Allah razı olsun.

63. ben çok hastalıklı bir ilişki yaşadım ve çocuktan kurtulamadım. Çok uzun süre birlikte olduk ama her ayrılmamda kendimi öldürürüm dedi döndüm. E artık öldür demeye başladığımdada aileme bişeyleri söylemekle tehtid etti kaldım. Onun benden uzaklaşması için yani asla yapmayacağım bir şeyi yaptım büyü artık ne varsa umrumda değildi yeterki şu insan beni bi rahat bıraksın dedim. Olcay hocamda daha önceden bildiğim duyduğum birisiydi. Numarasını buldum aradım ve 2 ay oldu çocuktan ses soluk yok. Kolay kurtuldum gibi geliyo şaka gibi ama umarım birdaha karşıma çıkmaz.

64. Olcay hocamın en uzun süreli tanıdığı kişi benim heralde tam 3 yıl oldu. 3 yıl önce 22 yaşında biriyim ve üniversite 3.sınıfım birini sevdim aşık etmek istedim diye daha çok gençsin dedi öğütler verdi yapmak istemedi. O sırada ben başka kişilere yaptırdım olmadı. Arada Olcay hocamada yazıyodum. Geldim 25 yaşında ve hala aynı kişiyi seviyorum daha niceleri çıkmadı karşıma dedim artık küçük değilim dedim ve kısmet Olcay hocamdaydı biliyorum sanki o yapınca olucakmış hissi vardı. Şimdi sevdiğimle mutluyum tatile gidiyoruz geziyoruz eğleniyoruz inşallah evlenirizde. Bunlar Olcay hocam sayesinde.

65. ben aşk vefki yaptırdım işlemin 28inci gününde tuttu. 2 haziran da yani beni aradığı tarih. Şimdi aynı şehirde yaşama planları yapıyoruz inşallah daha güzel şeylerde olacaktır. Sağolun Olcay hocam.

66. işlem yaptırıp sonuç alanlar varmı diye site site gezdiğim günleri biliyorum. O duyguyu iyi biliyorum beni inandıracak bir yorum varmı diye. Ben o yorum olabilirmiyim bilmiyorum ama buraya medyum olcayın sitesine yazıyorum ben Olcay hocaya yaptırdım ve sevgilim geri geldi. Size süre veremem ama 1 ay içinde oldu bu. Umarum yardımcı olurum ama nolursunuz helaliniz olacaklar için yapın ne yapıyorsanız.

67. eşimden boşanmak için Olcay hocadan yardım aldım. Sevmiyodum insan evliykende bakasına aşık olabilir bunu abartılacak bir duruma getirmeyin artık ben bunun hakkında yorumlardan çok sıkıldım. Sevmedim ne yapabilirim sevemedim adamı bir türlü her gün işkence ve birde o insanla uyuyorsunuz evlisiniz bir şeylere mecbur kalıyorsunuz. Ayrılırsak çok farklı şekildede aile gibi sıkıntılar olucaktı. O yüzden birkaç işlem yapıldı ve hepside güzel sonuçlandı. Demekki hayırlısı buymuş. Olcay hocama kimse laf söyleyemez ben her şeyine ilmine becerisine dürüstlüğüne kefilim.

One thought on “Referaslar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>